سلام

در خودم یک نوستال بیش فعال کشف کردم، من عادت دارم به ورجه وورجه کردن، به اینکه فعال باشم حالا فکر کنید همچین ادمی رو بهش 4 روز در هفته رو تعطیلی بدن مثلا چی میشه؟ ته تهش میشه افسردگی پیش پاییزه!

خوب هیچ کاری برا خونه نکردم چون واقعا نمیدونم میشه روی قول این صاحبخونه حساب کرد یا نه؟ بعد اپارتمان دوست مدیر هم هست ولی دوره! من نمیخوام هرروز این اندازه کرایه ماشین بدم برای رفت وبرگشتم!ولی اگر این اپارتمان رو اوکی بدم گفت میتونی تاهروقتی که توی این شهری بمونی توش!

شاید فردا بهش بگم که هزینه اش چقده و عکس بگیره ازش بهم بده ببینم وضعیتش چطوریه. شاید بی ارزه من روزی 7 تومن هزینه تاکسی بدم.

امروزنشستم یکم پادکست گوش کردم.یادداشت کردم بعد یکم درس خوندم بخاطر همون ازمون کذایی.

در کل انرژیم کم شده روزهای تعطیل شاید لازم ادم کمی اسلو تر پیش بره.

توی سایت دیجی کالا لوازم غواضی و شنا قیمت گرفتم میخوام برا خودم جایزه تعیین کنم، از طرفی خوشبختانه شهری که من هستم اموزش پاراگلایدر هم دارن:) این دوتا جایزه رو باید براشون صبوری کنم که ببینم اینها هوا و هوس یا نه خواسته قلبی با نیت خدایی:)

اگر قرار بر تحویل خونه باشه که من باید بجنبم این هفته بعد از ساعت کاری برم دنبال خرید لوازم و قیمت گیری هرچند هنوز وام نیومده!

دیروز گفتم به دختر عمه تا حداقل حسابو خالی کنم، گفت ضامنت دوسه امضا کم داره بگو بیاد خوب مسوول وام نباید بگه اینو؟ عجبا دختر عمه خودشم خبر نداشت بنده خدا. اگر این امضاها اوکی بشه باید قطعا وامو بدن دیگه.

از دیشب بغض بدی دارم، خاطرات سفرشمال من ومخاطب برام تداعی میشه، و عصرهای پنجشنبه وجمعه ای که باهم میرفتیم تهران گردی، هر روزی یجا.

راستش رو بخواید عمیقا که فکر میکنم دوست ندارم برگردم تهران علاقه ای بهش ندارم دیگه چون برام تجدید خاطرات میشه! و میدونم اینم میگذره وبرام عادی میشه.

باید به خودم زمان بدم که یه چیزایی رو روحم هضم کنه، قرار نیست همه ادمها کنارمون بمونن یا ما فقط وفقط بخاطر تنهایی بریم زندگی کسی رو خراب کن.

یه دوستی دارم هروقتی منو دعوت میکرد میگفت باید شب هم پیشم بمونی بعد تا ساعت 5 صبح فک میزدیم، چیزی که خیلی مشهود بود دوست پسر رو بیچاره کرده بود، یا بهش میگفت باکی هستی یا میگفت لوکیشن بده یا میگفت تصویری بزنگ بچرخون دوربینو ببینم کی پیشته دقیقا با همین شدت پسرو داغون کرده بود، بعد جالب بود میگفت نوستال فلانی خیلی دوستم داره خیلی گیره بهم!!!!!!!!!!!!!! خیلی حساس!!!!!!!!!!!!!!!!

میدونی گاهی اوقات ما ادمها توی خیال خودمونیم داریم اشتباه میزنیم ولی تصور دیگه ای داریم اونی که بیرون ایستاده برعکسشو میبینه و بهتر میتونه ببینه، یبار بهش گفتم بابا ایقد گیر نده بهش، لذت ببر از همنشینیمون، گفت اخه فلانی ادم گیریه!!!! خیلی دوستم داره!حالا جالبه دوستم کاملا دختر امروزی وروشنی مثلا. من روم نشد بگم تو ادم گیره قضیه هستی! خواهر من این اسمش دوست داشتن نیست والا اسمش بدبینی محضه.حالا قضیه منو مخاطبم همینه اون فکر میکرد من راضیم و ارامش دارم باهاش واگر الان میخوام کات کنم یعنی یه اتفاقی افتاده!یهویی! درصورتی که از قبل من هشدار بهش داده بودم مرتبم حرفمو تکرارمیکردم چون نمیخواستم اگر صبرم سراومد بدون تلاش و صبوری برای بهترشدن رابطمون باشه.

راستش رو بخواید من خودم توی این چند وقته دیدم علنا پسرهایی که مینالن که پارتنرمون پرتوقع انتظار داره توی طول روز پیام بهش بدیم و دوروز بهش پیام ندیم کلافه میشه و سرشون به اخور دیگه ای بنده!!! یعنی یه دختر دیگه جذابیت بیشتری براشون داره که از پارتنر خودشون سردشدن! اینکه لابه لای گرفتاریهای روزانه ات نتونی یه وقتی رو به پسر یا دخترمقابلت اختصاص بدی یه جای کار میلنگه و نمیتونی بالانس کنی کارتو با رابطه ات یااینکه طرف جز اولویت هات نیست.

بریم یکم فیلم ببینیم

مشخصات

• دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: میگفت ,میشه ,خیلی ,دختر ,دوست ,دوستم ,دوستم داره ,خیلی دوستم ,کرده بود،
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انجمن شرطبندی(پلیس شرطبندی) صوت دروس حوزوی (صُدا) آرایش و زیبایی شیک خونه تکونی حیات وحش علوم تجربی فن فیکیشن کی پاپی از کاپل های متفاوت کتابفروشی لایف کافه اطلاعات بوی پونه